Grav - сучасна CMS з пласкою базою даних

Grav - новітня розробка провідної компанії RocketTheme, відомої на весь світ своїми шаблонами і розширеннями для систем Joomla, Wordpress та Magento. Grav - це швидка, проста і гнучка веб-платформа, основана на файлах. Для Grav не існує інсталяції, як такої. Необхідно просто розпакувати ZIP архів, і ваш сайт вже запущений і працює. У Grav аналогічні принципи, як і в інших CMS платформах на основі пласких файлів, але він має відмінну філософію дизайну, ніж інші.

Назва системи - це просто скорочений варіант слова Gravity (Гравітація), що для когось є назвою фільму з Сандрою Баллок в головній ролі, і також дуже важливим фізичним принципом, який описує сили тяжіння між об'єктами. Ця назва була вибрана розробниками в якості тимчасової, «кодової» назви для проекту, але й залишилась офіційною.

Існує багато потужних рішень CMS з відкритим кодом для побудови складних сайтів. Найбільш часто використовувані з них це Joomla, WordPress, Drupal. Недоліком цих CSM є те, що вони вимагають серйозних знань, як використовувати їх, перш ніж ви можете навіть почати думати про створення веб-сайту на основі цих платформ.

Ці платформи забезпечують багатство функцій і можливостей, які можна розширити з широким розмаїттям розширень і тем від професійних розробників і на форумах спільноти. Ці розширення та теми самі настільки багатофункціональні, що вимагають ще більше знань і часу з боку тих, хто їх використовує.

Зрештою, ви часто опиняєтеся в ситуаціїї, коли ви закінчуєте сайт, який складається з безлічі різних продуктів від різних постачальників.

Grav вирішує проблему по-різному. Система зосереджується насамперед на змісті, і перетворює структуру вашого вмісту в керований сайт. Підоснова Grav проста, але через розширені події (events), у вас є повний контроль над кожним кроком в робочому процесі Grav.

Це дозволяє простим плагінам швидко і легко додати потужну функціональність. Фреймворк пропонує неймовірно швидкий процес установки, що триває кілька секунд, а також включає метод прямого створення контенту з мінімальним потребами для навчання. Це робить Grav дружнім як для розробника, так і для кінцевого користувача.

Переваги фреймворка Grav

  • Шалена швидкість. Продуктивність не після довгих зусиль з оптимізації, а відразу після старту.
  • Простота установки, зміни, обслуговування. Grav є рішенням NoDB - без традиційної бази даних MySQL. Цей фреймворк використовує файли з полегшеною мовою розмітки даних Markdown для легкого збереження даних.
  • Необмежена розширюваність. Grav має потужний API і продуманий диспетчер пакетів, щоб зробити систему супер гнучкою.
  • Безкоштовний та з відкритим кодом. Фреймворк Grav належить до систем Open Source, і весь код доступний на одному з найбільших веб-сервісів для спільної розробки програмного забезпечення GitHub.com.
Перейти на сайт розробників Grav