Search for glossary terms (regular expression allowed)
Begin with Contains Exact termSounds like
Term Definition
Adobe Flash

мультимедійна та програмна платформа використовувана для авторської розробки векторної графіки, анімації, ігор і насичених інтернет-застосунків (RIA), які можна переглядати, програвати чи виконувати в Adobe Flash Player.

Перегляди: 400
Android

операційна система і платформа для мобільних телефонів та планшетних комп'ютерів, створена компанією Google на базі ядра Linux. Підтримується альянсом Open Handset Alliance (OHA).

Перегляди: 398
CMS

система керування вмістом, програмне забезпечення для організації веб-сайтів чи інших інформаційних ресурсів в Інтернеті чи окремих комп'ютерних мережах.

Перегляди: 459
Google Analytics

Google Analytics — зручний і багатофункціональний сервіс для аналізу інтернет-сайтів. Дозволяє веб-майстрам перевірити стан індексування та оптимізувати видимість своїх веб-сайтів.

Перегляди: 362
HDR

HDR (англ. High Dynamic Range Imaging, HDRI) — загальна назва технологій роботи із зображеннями і відео, діапазон яскравості яких перевищує можливості стандартних технологій відображення зображень.

Перегляди: 336
HTML5

HTML5 — наступна версія мови гіпертекстової розмітки HTML. Головна мета HTML5 - покращення рівня підтримки мультимедійних технологій.

Перегляди: 359
IOS

iOS (відома як iPhone OS до червня 2010 року) — це мобільна операційна система від компанії Apple.

Перегляди: 390
Joomla

Joomla — відкрита універсальна система керування вмістом для публікації інформації в інтернеті.

Перегляди: 418
Markdown

Markdown — полегшена мова розмітки даних, яку створено з ухилом на зручність читання та публікації в Інтернет. Чимало ідей для мови позичено з існуючих домовленостей у розмітці тексту в електроних листах.

Перегляди: 345
MySQL

MySQL — вільна система керування реляційними базами даних.

Перегляди: 493
WebGL

WebGL — це стандарт на базі OpenGL ES 2.0, що дозволяє розробникам веб-контенту вбудовувати в веб-оглядачі, які підтримують HTML5, повноцінну 3D-графіку, не вдаючись до посередництва плагінів.

Перегляди: 355
Авторинг

А́вторинг - процес створення авторського твору з наявного оцифрованого матеріалу (відео, фото, відеозаставок, меню, текстів, субтитрів, звуку та ін.) за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Перегляди: 389
Synonyms: авторинга
Адаптивний дизайн

Адапти́вний дизайн (англійський термін Responsive Design) — дизайн веб-сторінок, який забезпечує коректне відображення сайту на різних пристроях, підключених до интернету, і який динамічно підлаштовується під поточні розміри вікна браузера.

Перегляди: 395
Браузер

Бра́узер (англ. browser — переглядач) — програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернету, що дає можливість користувачеві переглядати та взаємодіяти з веб-сторінками.

Перегляди: 326
Synonyms: browser
Брекетинг

Бре́кетинг (англ. bracketing) - у фотографії автоматична зйомка декількох кадрів з різним значенням якогось параметра (витримки, відносного отвору діафрагми, тощо).

Перегляди: 413