Пропонуємо Вашій увазі огляд наших діючих проектів - окремих 3D панорам і віртуальних турів. Наші віртуальні тури відрізняє оптимальне співвідношення якості зображення і швидкості завантаження, зручний інтерфейс керування, чудовий музичний супровід і повне охоплення зеніту і надира.

Наші панорами можна оглянути на відомих міжнародних ресурсах, таких як 360Cities (найбільша у світі колекція професійних панорам), RoundMe (іноваційний проект, що переводить віртуальні тури на новий соціальний рівень), Spinattic (професійний ресурс для віртуальних турів), Google+ (соціальна мережа компанії Google), GoogleMapsView (Панорами на картах Google).


Крім основної колекції наших панорам, розміщених на вищенаведених ресурсах, пропонуємо Вашій увазі деякі з наших панорам, що містять музичний супровід, який надає додаткового настрою і шарму:

Музичний магазин «Moby Dick»

Історія невеликого за розмірами, але поважного своїми справами музичного магазину «Мобі Дік» починається ще з 1991 року. Тут можна придбати або замовити все, що будь яким чином відноситься до рок-музики - аудіо та відеозаписи, значки, плакати, футболки, сумки, бейсболки, куртки, нашивки та іншу атрибутику. Магазин є організатором та інформаційним спонсором багатьох музичних акцій, концертів і тематичних передач для FM-радіостанцій.

В магазині «Moby Dick» можна дізнатись про новинки рок-музики, поспілкуватись на музичні теми, познайомитись із цікавими людьми.

Розпочати перегляд віртуальної панорами музичного магазину «Мобі Дік»

Кафе-студія «Allure»

Затишне кафе-студія «Allure» було відкрите 12 жовтня 2014 року на тихій вуличці у самому центрі Вінниці за адресою вул. Космодем'янської, 8.

Тут можна зустрітися із друзями та партнерами, випити ароматної кави, скуштувати страви європейської кухні, вибрати собі доброго вина з барної карти. В кафе збирається інтелігентна публіка - для переглядів цікавого кіно та спортивних подій. Для тих, хто тільки збирається відвідати цей новий заклад пропонуємо оглянути його за допомогою віртуальної панорами.

Розпочати перегляд віртуальної панорами кафе-студії «Allure»

Вінницький обласний краєзнавчий музей. Частина 1

Паралельно з розробкою сайта Вінницького обласного краєзнавчого музею створювалась і перша частина віртуального туру, який включав зали №1 - 7, а також площу перед музеєм. До речі, влітку 2014 року музейна площа була повністю перебудована і осучаснена. Як площа виглядала до реконструкції збереглось у цьому віртуальному турі, дивіться за цим посиланням.

Віртуальний тур виконано за комбінованою технологією Adobe Flash + HTML5 для забезпечення відтворення панорам на всіх сучасних платформах. Розпочинається перша частина віртуального туру залом №1, у якому знаходиться справжній кістяк прадавнього мамонта.

Розпочати перегляд віртуального туру Вінницького обласного краєзнавчого музею

Ресторан «Вікторія» і база відпочинку «Тa-meri».

Цей віртуальний тур також створювався в комплексі з сайтом ресторану. Тур включає в себе 7 панорам, дві з яких демонструють дві банкетних зали ресторану «Вікторія», а решта - територію ресторану і бази відпочинку «Ta-meri».

Тур виконано за комбінованою технологією Adobe Flash + HTML5 для забезпечення відтворення панорам на всіх сучасних платформах.

Розпочати перегляд віртуального туру ресторану «Вікторія»

Вінницький обласний краєзнавчий музей. Частина 2

Продовження віртуального туру Вінницького обласного краєзнавчого музею включає в себе зали експозиції №8 - 16, а також Малу виставкову залу.

Тур виконано за комбінованою технологією Adobe Flash + HTML5 для забезпечення відтворення панорам на всіх сучасних платформах.

Розпочати перегляд віртуального туру Вінницького обласного краєзнавчого музею

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Цей віртуальний тур створювався з метою розвитку програми інформування громадськості про відкриту і прозору діяльність Вінницького апеляційного адміністративного суду. Відкритість судів для суспільства є складовою загальної реформи судової системи в Україні.

Тур виконано за комбінованою технологією Adobe Flash + HTML5 і складається з 11 панорам з яких відвідувачі дізнаються про призначення певних підрозділів та їх розташування за поверхами, умови проведення судових засідань і роботи суддів.

Розпочати перегляд віртуального туру Вінницького апеляційного адміністративного суду

Ресторан «Млин Фата Моргана».

Один з перших наших віртуальних турів, проте вже тоді цей тур виконаний за комбінованою технологією Adobe Flash + HTML5 для забезпечення відтворення панорам на всіх сучасних платформах.

Віртуальний тур інтер'єрами ресторану включає 8 панорам, об'єднаних в один тур за допомогою інтерактивних посилань-переходів. Кожна панорама має індивідуальний музичний супровід.

Розпочати перегляд віртуального туру ресторану «Млин Фата Моргана»
Вартість створення 3D панорам Замовити панораму, віртуальний тур

Особливості та вартість створення панорам

  • Наші панорами фотографуються і обробляються за технологією HDR
  • Детальна і якісна обробка надиру
  • Маскування небажаних об'єктів в кадрі
  • Відображення на всіх платформах

Вартість однієї панорами складає 400-450 грн в залежності від складності умов зйомки, віддаленності клієнта, необхідності маскування певних об'єктів на панорамі.

Детальніше