Створення веб-сайтів

Ми створюємо сайти будь-якої складності в залежності від Ваших потреб і можливостей. Наші клієнти отримують свої сайти «під ключ». Серед інших веб-студій, які займаються будівництвов сайтів, ми відрізняємось тим, що пропонуємо повний комплекс робіт і послуг:

Детальніше...

Створення віртуальних турів, 3D панорам

Віртуальний тур є ефективним інструментом маркетингу, що дозволяє показати потенційному клієнту товар або послугу особливим способом. Він створює в глядача «ефект присутності» за допомогою особливої тривимірної технології і дозволяє отримати найбільш повну візуальну інформацію про товар або послугу.

Детальніше...

Розміщення реклами Ваших товарів і послуг в Google

Рекламна компанія Google Adwords - цей потужний і ефективний інструмент для рекламування власного бізнесу. За допомогою цього інструменту Ви представляєте свою інформацію потенційним клієнтам у потрібному місці та в потрібний час.

Детальніше...

Контроль за відвідуванням і статистика Ваших сайтів

Пропонуємо для Ваших давно існуючих і щойно створених сайтів послугу із впровадження унікальної сучасної системи PIWIK для контролю за відвідуванням і отримання повної статистики Ваших сайтів. Неможливо повною мірою оцінити ефективність сайту, не маючи якісної статистичної картини відвідування Ваших веб-ресурсів.

Детальніше...