Віртуальний тур є ефективним інструментом маркетингу, що дозволяє показати потенційному клієнту товар або послугу особливим способом. Він створює в глядача «ефект присутності» за допомогою особливої тривимірної технології і дозволяє отримати найбільш повну візуальну інформацію про товар або послугу.

На відміну від відеоролика, де послідовність візуальних образів статична і не може бути змінена глядачем, віртуальний тур – це інтерактивна технологія, керування якою надається самому глядачу.

Віртуальний тур - це сукупність 3D панорам, спеціальних фотографій, що охоплюють увесь простір навколо однієї певної точки, на 360° горизонтально й 180° вертикально. Віртуальна панорама збирається з декількох фотографій, знятих спеціальним об'єктивом і об'єднаних за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення в одне безшовне зображення, що створює враження Вашої присутності в центрі віртуальної 3d панорами.

За допомогою миші або клавіатури Ви можете переглядати простір навколо Вас під будь-яким кутом, наближати й віддаляти предмети й об'єкти, розглядати деталі або вивчати загальний план. На відміну від відеозйомки, Ви не залежите від руху камери, переміщення в просторі перебуває повністю під Вашим контролем. Віртуальна 3D сферична панорама може бути доповнена будь-яким пояснювальним текстом, звуковим фоном, відеороликами та картинками.

Застосування віртуальних панорам

  • Продаж і аренда об'єктів нерухомості - віртуальні тури для квартир, маєтків, житлових комплексів, торгових приміщень
  • Реклама послуг - готелі, ресторани, салони, солярії, басейни, медичні заклади
  • Реклама торгових закладів - магазини і супермаркети
  • Популярізація об'єктів культури і відпочинку - музеї, виставки, парки
  • Для туристичних агенств - рекламування природних ландшафтів, визначних місць та пам'яток.

Особливості та вартість створення панорам

Всі наші віртуальні панорами фотографуються і обробляються за технологією HDR, що запезпечує широкий динамічний діапазон зображення. Простими словами це можна сказати так: якщо в приміщенні є дуже темні місця і вікно, яке заливає денне світло, на панорамі буде добре видно, що там у тих темних місцях і краєвид у вікні.

Ще одна особливість, яка відрізняє нас від конкурентів - детальна і якісна обробка надиру, самої нижньої частини панорами. В наших панорамах ви можете без жодних кутових обмежень зазирнути вниз і побачити саме те, що має реальний об'єкт зйомки.

Також, за вимогою клієнтів ми можемо маскувати небажані об'єкти, що неминуче попадають в кадр - автомобілі, люди, дроти, недоробки ремонту, тощо.

Вартість однієї панорами складає 400-450 грн в залежності від складності умов зйомки, віддаленності клієнта, необхідності маскування певних об'єктів на панорамі.

Ми приймаємо замовлення в межах м. Вінниці і Вінницького району. Строки виконання панорамних турів складають від 2 до 7 днів, в залежності від кількості панорам і вимог до графічного оформлення.

Переглянути наше портфоліо 3D панорам Замовити створення панорам, віртуальних турів