Пропонуємо для Ваших давно існуючих і щойно створених сайтів послугу із впровадження унікальної сучасної системи PIWIK для контролю за відвідуванням і отримання повної статистики Ваших сайтів. Неможливо повною мірою оцінити ефективність сайту, не маючи якісної статистичної картини відвідування Ваших веб-ресурсів.

Багато відвідувачів можуть сказати - так я вже використувую Google Analytics і цей інструмент, здається, цілком влаштовує мене. В чому відмінність інших інструментів веб-статистики від PIWIK, і чим PIWIK кращий від інших?

Piwik - провідне програмне забезпечення для веб аналітики з відкритим програмним кодом, але є десятки інших безкоштовних і платних веб-рішень для аналітики. Тоді чому обирають Piwik? Одна із принципових переваг Piwik - у Вас усе під Вашим контролем. На відміну від віддалено розміщених служб (таких як Google Analytics), Piwik розміщується на сервері Вашого веб-сайту, і дані зберігаються у Вашій базі даних Mysql.

Оскільки Piwik установлений на Вашому сервері, Ви насолоджуєтеся повним контролем над своїми даними. Ви можете легко отримати доступ до даних через програмний інтерфейс Piwik. Досвідчені користувачі можуть використовувати користувацькі Змінні, Сегментацію, або навіть виконувати ручні запити до бази даних, щоб створювати спеціалізовані звіти.

Piwik також захищає конфіденційність Ваших відвідувачів з удосконаленими функціями приватності. При використанні Piwik для веб-аналітики Ви впевнені, що поведінка відвідувачів на Вашому веб-сайті (ах) не використовується рекламними агентствами у своїх цілях.

Якщо Ви використовуєте Google Analytics і починаєте використовувати Piwik, Ви можете імпортувати свою історію даних з Google Analytics в Piwik. Ви можете також використовувати кілька веб-інструментів аналітики одночасно, так не соромтеся експериментувати!

Piwik пропонує майже всі функції, які є в інших подібних інструментах, і також містить деякі унікальні функції, такі як Деталізація про відвідувача в реальному часі, Аналітика електронної комерції, Профіль Відвідувача, Карти відвідування в реальному часі й приголомшливий Мобільний додаток як для операційної системи IOS, так і для Android. Нарешті, Карта нововведень і запланованих поліпшень Piwik є відкритою, і співтовариство може перевірити успіх Piwik pf загальнодоступною системою відстеження помилок.

Наші послуги із впровадження PIWIK

Для впровадження для вашого сайту або групи сайтів аналітичної системи PIWIK ми рекомендуємо створювати піддомен одного з Ваших сайтів, наприклад, якщо у Вас є сайт wwww.mysite.ua, для аналітики створюється піддомен www.piwik.mysite.ua. Створення піддоменів - проста і безкоштовна послуга більшості хостинг-провайдерів і провайдерів доменних імен.

Для зберігання статистичної інформації рекомендується використовувати окрему, нову базу даних MySQL і ця безкоштовна послуга також присутня у стандартних тарифних планах більшості хостинг-провайдерів. Але якщо навіть Ваш існуючий хостинг тариф має певні обмеження і у Вас відсутні послуги піддомена або додаткової БД MySQL, ми можемо розмістити Вашу аналітичну систему на власному сервері. В такому разі ми надаємо Вам домен виду yoursite.pano360.in.ua і базу даних MySQL.

Крім власне встановлення системи PIWIK, ми виконуємо налаштування системи для більш точного визначення географії відвідувачів, навчаємо базовим принципам аналітики PIWIK, адаптуємо цю систему до інструменту просування товарів і послуг Google Adwords.

Вартість впровадження системи аналітики PIWIK для Вашого першого сайту: на Вашому власному хостингу із наявною додатковою БД MySQL 250 грн (разовий платіж), на нашому сайті - 300 грн на рік. Вартість всіх інших наступних Ваших сайтів - 50 грн за 1 сайт (разовий платіж).